Kurumsal

Home / Kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda

Zeos yakıt firması , uzun yıllardır denizcilik sektöründe bulunan iki  kardeş tarafından 1997 yılında kuruldu . Başlarda sadece barc işletmeciliği yapan firma sonrasında yakıt ve yağ tedarikçiliğine başlamış ve bu konuda da emin adımlarla ilerlemiştir.

Firmamız İstanbul  merkezli olup , tamamen kendi öz sermayesi ile ticaret yapmakta vegerekli EPDK lisansını  2005 yılından beri bulundurmaktadır .

Başta Türk limanları –İstanbul ,İzmit Körfezi,İzmir,Samsun,Trabzon,Mersin,İskenderun olmak üzere ,gemilerinizin uğrayabileceği tüm dünya limanlarında yakıt hizmeti vermekteyiz .Yurt dışında birinci elden ,  sağlam ve güvenilir kaynaklardan tedarik edebileceğimiz yakıtlarla gemilerinizin yakıt ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde  karşılayabiliriz .

Chevron ,Shell , Total deniz yağlarının Türkiye’deki temsilcilerinden biri olan firmamız ,yağ taleplerinize hızlı, ekonomik ve profesyonel  bir hizmet sunabilmekte ve yurt dışı yağ siparişlerinize de cevap verebilmektedir .

  • Firmamızın SGS analiz firmasıyla anlaşması olup , yağ analizleriniz için de yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Yakıt ve yağ sipariş etmenin , ikmali en düşük fiyattan bağlamaktan çok daha öte olduğuna inanıyoruz . Bu sebeple elimizdeki en iyi kaynağı kullanarak , en iyi fiyatı değerlendirerek , zamanında teslimatı önemseyerek , çevreyi ve performansı gözeterek , profesyonellik ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir hizmet standardını sağlamayı hedefliyoruz .